Browse By

Moda na stare domy?

Kiedy przeglądasz oferty sprzedaży nieruchomości, z pewnością bierzesz pod uwagę wiele czynników. Wśród nich prym wiedzie cena, korzystna lokalizacja i rok wybudowania domu.

Tym bardziej interesujący staje się fakt, że od pewnego czasu zauważalna jest moda na kupowanie starych domów. Bardzo starych.

Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt dużych możliwości finansowych. Nie jest to jednak jedyna zaleta zakupu czegoś, co wszyscy twoi znajomi jednogłośnie okrzykną zwyczajną ruderą.

Nawet jeśli całkowicie zburzysz zakupiony budynek, pozostaje ci jeszcze działka z już wylanymi fundamentami. Zaoszczędzisz sobie załatwiania znacznej części formalności związanych z budową czy zbrojeniem działki.

Pasjonaci antyków z pewnością docenią także możliwość znalezienia w takiej ruinie niesamowitych skarbów. Stare domy są doskonałe dla osób, które nie tylko pragną zaaranżować całe wnętrze według własnego uznania, ale również lubią wykonywać prace remontowe własnoręcznie.

Jeśli zdecydujesz się wynająć ekipę, która zajmie się renowacją budynku, nie tylko cała akcja mocno straci na uroku, ale również jej koszty mogą znacznie przekroczyć te pierwotnie założone.

mały ogród zimowy domy na sprzedaż gdańsk